Jste zde: Region mohelnicko  >  Na zmrzlinu do Loštic a po cyklostezce do Palonína

Na zmrzlinu do Loštic a po cyklostezce do Palonína

domácí zmrzlina - tvarůžkové zákusky - dětské hřiště

GPS: 49.7447650N, 16.9278006E


Fotogalerie

 

Jestli si potrpíte na kvalitní domácí zmrzlinu, tak se vydejte do Loštic na náměstí. Granátové jablko, pistáciovou, slaný karamel, jahodový sorbet a dokonce tvarůžkovou si dáte v Kavárně Galerii U lišky Bystroušky. A pokud máte rádi sladké, tak jen těžko odoláte výborným zákuskům, které zde šikovné cukrářky vyrábí. Dáváte-li přednost slaným chutím, můžete si dát tvarůžkovou pizzu nebo smažené tvarůžky v housce, které dělají v sousedním krámečku. Se spokojeným úsměvem se pak nezapomeňte vyfotit jako tvarůžková rodinka u malovaného fotopointu.

Zajímavé chuťové zážitky nabízí také v Tvarůžkové cukrárně, kde vyrábí tvarůžkové moučníky – větrníky, věnečky, kremrole, lokše. K zákusku si tu můžete dát pivo nebo kávu.

Mezi Lošticemi a Palonínem vede pěkná cyklostezka mezi poli, takže je bezpečná i pro jízdu s malými dětmi. V Paloníně můžete strávit pár příjemných chvil v areálu za obecním úřadem. Je tu vytvořeno venkovní posezení, jsou tu posilovací stroje, dětské průlezky a pískoviště. Prostory jsou volně dostupné.

Kontakty

Adresa

GPS
49.7447650N, 16.9278006E

Mapa