Jste zde: Region mohelnicko  >  Koupaliště v Lošticích a relaxační stezka

Koupaliště v Lošticích a relaxační stezka

koupaliště - lanáček - beach volejbal - dobrodružství v lese

GPS: 49.7380358N, 16.9254397E


Fotogalerie

 

Koupaliště v Lošticích to je moderní volnočasový areál na okraji města v bezprostřední blízkosti lesa. Kromě plaveckého bazénu je tu také dětské brouzdaliště. Jsou tu sprchy, toalety, lehátka, posezení a občerstvení. Přímo v areálu je hřiště na beach volejbal a dětské lanové centrum. Koupaliště je pro svoji příjemnou atmosféru a nabídku doprovodných aktivit oblíbené, ale nebývá přelidněné.

Přímo přes cestu naproti koupališti je v lese relaxační naučná stezka. Má ideální polohu, v létě je tu příjemný stín. Terén je v naprosté rovině a je vhodný i pro kočárky. Užijete si tu spoustu neobvyklých průlezek, vzdělávacích a herních prvků - obří křečkovo kolo, stezku naboso, velké dřevěné piškvorky, pohyblivou balanční desku s kuličkovým labyrintem, obrovskou pavoučí síť, dřevěné puzzle a hádací tabule se zvířaty, spoustu kladin, žebříků a přeskakovaček a taky větší altánek k posezení. Kdo by si chtěl udělat procházku, tak stezka má i delší, cca 2,5km okruh, na kterém potkáte několik informačních panelů a přístřešek u rybníčku.

Pokud si sebou na výlet vozíte koloběžku (spíše tu skákací) nebo skateboard, tak vedle koupaliště je krytý skatepark. Přístupnost skateparku je třeba ověřit.

Kontakty

Adresa

GPS
49.7380358N, 16.9254397E

Mapa